Debata o problemach seniorów w Polsce i w województwie łódzkim

Prezydium OPS, Fundacja Ogólnopolskie Porozumienie UTW oraz Fundacja Activus przy Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają wszystkich aktywnych seniorów, przedstawicieli różnych organizacji senioralnych z województwa łódzkiego na spotkanie i debatę o problemach seniorów w Polsce i w województwie łódzkim oraz sposobach reprezentacji ich interesów.

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź, ul Rewolucji 1905 r nr 41/43, w sali C 140, we wtorek, 5 marca, od godz. 12.00

W pierwszej części spotkania, o godz.12.00, przedstawimy aktualne problemy bezpieczeństwa seniorów w cyberprzestrzeni; pojawia się w niej coraz więcej zagrożeń.

W drugiej części, o godz. 13.00, chcielibyśmy podyskutować o problemach. senioralnych, dylematach, uzupełnić i rozszerzyć delegację województwa łódzkiego w Obywatelskim Parlamencie Seniorów.

Bezpośrednio po spotkaniu, ok. godz. 14.00, zapraszamy na obiad (w stołówce studenckiej) oraz Fundacja Activus zaprasza na deser okazjonalny.

Prosimy o potwierdzenia udziału – na adres e-mailowy: akademiaseniora@uni.lodz.pl lub telefonicznie 661 470 105 do dnia 4.03.2019 (do południa).

Z pozdrowieniami
Marek Chałas
Krystyna Lewkowicz